ul. Śliska 9, Dawidy
05-090 Raszyn
tel. 603 794 169; 605 265 406
fax. 22 720 48 97

FRONTY MEBLOWE

Laminat CNC Warszawa w swojej ofercie posiada fronty MDF meblowe zarówno do pomieszczeń nowoczesnych jak stylowych.

Produkujemy fronty meblowe, fronty kuchenne, fronty lakierowane na wymiar. Wszelkie nasze usługi wykonujemy na zlecenie klienta. Wykonaliśmy wiele projektów dla klientów z miasta Warszawa jak i okolic. Pracujemy na najnowocześniejszych urządzeniach.

Doświadczenie, precyzja i pomysłowość – to cechy, dzięki którym produkujemy jedne z najlepszych frontów meblowych w Warszawie i okolicach. Fronty meblowe i  fronty kuchenne na wymiar produkowane w naszym zakładzie to przykład tego w jaki sposób można połączyć długoletnią dojrzałość w branży meblarskiej z powiewem kreatywnej nowoczesności modowej. 

Liczne przykłady prac, jakie zamieściliśmy na naszej stronie internetowej pokazują designerską finezje, jaka idzie w parze z niebywałą rzetelnością wykonania frontów kuchennych. Najnowszy sprzęt, który wykorzystujemy w toku pracy pozwala nam tworzyć fronty lakierowane na wymiar dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Wszystkich ich traktujemy indywidualnie, a projekty, jakie mamy zrealizować poprzedzamy starannym wywiadem z potencjalnym odbiorcą naszych prac.

Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że otrzymają produkt o jakim marzyli, a który będzie im służył tak długo, jak tylko tego zechcą. 

Do produkcji frontów wykorzystujemy MDF firmy Egger i Kronopol. Również wykonujemy fronty meblowe wg wzoru klienta. Fronty meblowe mogą być wykonane w stanie surowym lub lakierowane.

Poniżej przedstawiamy wzory dostępnych frontów.