ul. Śliska 9, Dawidy
05-090 Raszyn
tel. 603 794 169; 605 265 406
fax. 22 720 48 97

Fronty na zmówienie, panele dekoracyjne, elementy reklamowe, usługi nestingu

W ofercie poza realziajcją usługi takich jak: fronty na zamówienie Warszawa, wykonujemy zlecenia nietypowe: posiadamy panele dekoracyjne i maskownice, elementy do reklamy oraz świadczymy usługi nestingu. Usługi świadczyny głównie w okolicy miasta Warszawa.

Panele dekoracyjne i maskownice:
Panele frezowane i wybierane  nadają się do wyłożenia ścian , mogą mieć zastosowanie w meblach i drzwiach przesuwnych. Natomiast panele ażurowe 3D nadają lekkości pomieszczeniom, dają ciekawy efekt wizualny po podświetleniu, mogą służyć jako elementy dekoracyjne ścianek działowych, parawany, maskownice do grzejników, elementy podwieszanych sufitów itp.
Panele są wykonywane z płyty MDF w grubościach 10, 12, 16, 18, 22, 25 mm. oraz ze sklejki o grubości 10, 12, 15, 18 mm. Panele mogą być wykonane w zależności od potrzeb klienta w stanie surowym lub lakierowane.
 
Elementy reklamowe:
Swoją ofertę kierujemy również do firm i agencji reklamowych, gdyż przy użyciu plotera frezującego jesteśmy w stanie wykonać nietypowe zlecenia produkcyjne przy których wymagane są niestandardowe rozwiązania techniczne. Często wykonujemy nietypowe elementy stoisk targowych i reklamowych.
Ploter daje możliwość wycinania i frezowania dzięki użyciu odpowiednich frezów nie tylko w materiałach drewnopochodnych ale również w tworzywach sztucznych typu dibond, pleksa, PCV itp. , często używanych  
w reklamie do cięcia loga, liter, kasetonów i reklam. Wykonujemy również usługi grawerowania napisów, tabliczek znamionowych, znaków, logotypów itp.
 
Usługi nestingu:
Wykonujemy usługi nestingu umożliwiające jak najlepsze wykorzystanie surowca oraz co za tym idzie zmniejszenie ilości powstałych odpadów. Nesting umożliwia również wiercenie pionowe, wycinanie otworów na jednej maszynie z całego arkusza płyty. Znacznie skraca i usprawnia proces produkcyjny w przypadku cięć krzywoliniowych.